..: Trasa vlaku Sp 1958 - JŘ 2018 :..
Sp 1958
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Letohrad   17.33 
  Lukavice v Čechách  17.37 17.37 
  Žamberk  17.42 17.43 
  Bohousová  17.49 17.50 
  Litice nad Orlicí  17.53 17.53 
  Sopotnice  17.57 17.57 
  Potštejn  18.01 18.01 
  Záměl  18.04 18.05 
  Doudleby nad Orlicí  18.09 18.10 
  Kostelec nad Orlicí město  18.14 18.15 
  Častolovice  18.18 18.19 
  Čestice  18.21 18.22 
  Týniště nad Orlicí  18.28 18.31 
  Třebechovice pod Orebem  18.38 18.39 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  18.47 18.48 
  Hradec Králové hlavní nádraží  18.53  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster