..: Trasa vlaku Sp 1957 - JŘ 2018 :..
Sp 1957
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 + 163 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hradec Králové hlavní nádraží   15.06 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  15.11 15.12 
  Třebechovice pod Orebem  15.20 15.21 
  Týniště nad Orlicí  15.28 15.31 
  Čestice  15.37 15.37 
  Častolovice  15.40 15.41 
  Kostelec nad Orlicí město  15.44 15.45 
  Doudleby nad Orlicí  15.50 15.51 
  Záměl  15.54 15.55 
  Potštejn  15.58 16.03 
  Sopotnice  16.07 16.07 
  Litice nad Orlicí  16.11 16.12 
  Bohousová  16.15 16.15 
  Žamberk  16.21 16.22 
  Lukavice v Čechách  16.27 16.27 
  Letohrad  16.31  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster