..: Trasa vlaku Sp 1956 - JŘ 2018 :..
Sp 1956
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Letohrad   15.33 
  Lukavice v Čechách  15.37 15.37 
  Žamberk  15.42 15.43 
  Bohousová  15.49 15.50 
  Litice nad Orlicí  15.53 15.53 
  Sopotnice  15.57 15.57 
  Potštejn  16.01 16.01 
  Záměl  16.04 16.05 
  Doudleby nad Orlicí  16.09 16.10 
  Kostelec nad Orlicí město  16.14 16.15 
  Častolovice  16.18 16.19 
  Čestice  16.21 16.22 
  Týniště nad Orlicí  16.28 16.31 
  Třebechovice pod Orebem  16.38 16.39 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  16.47 16.48 
  Hradec Králové hlavní nádraží  16.53  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster