..: Trasa vlaku Sp 1954 - JŘ 2018 :..
Sp 1954
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Letohrad   13.33 
  Lukavice v Čechách  13.37 13.37 
  Žamberk  13.42 13.43 
  Bohousová  13.49 13.50 
  Litice nad Orlicí  13.53 13.53 
  Sopotnice  13.57 13.57 
  Potštejn  14.01 14.01 
  Záměl  14.04 14.05 
  Doudleby nad Orlicí  14.09 14.10 
  Kostelec nad Orlicí město  14.14 14.15 
  Častolovice  14.18 14.19 
  Čestice  14.21 14.22 
  Týniště nad Orlicí  14.28 14.31 
  Třebechovice pod Orebem  14.38 14.39 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  14.47 14.48 
  Hradec Králové hlavní nádraží  14.53  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster