..: Trasa vlaku Sp 1952 - JŘ 2018 :..
Sp 1952
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Letohrad   11.33 
  Lukavice v Čechách  11.37 11.37 
  Žamberk  11.42 11.43 
  Bohousová  11.49 11.50 
  Litice nad Orlicí  11.53 11.53 
  Sopotnice  11.57 11.57 
  Potštejn  12.01 12.01 
  Záměl  12.04 12.05 
  Doudleby nad Orlicí  12.09 12.10 
  Kostelec nad Orlicí město  12.14 12.15 
  Častolovice  12.18 12.19 
  Čestice  12.21 12.22 
  Týniště nad Orlicí  12.28 12.30 
  Třebechovice pod Orebem  12.37 12.38 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  12.46 12.47 
  Hradec Králové hlavní nádraží  12.53  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster