..: Trasa vlaku Sp 1951 - JŘ 2018 :..
Sp 1951
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Hradec Králové hlavní nádraží   11.05 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  11.10 11.11 
  Třebechovice pod Orebem  11.18 11.20 
  Týniště nad Orlicí  11.27 11.31 
  Čestice  11.37 11.37 
  Častolovice  11.40 11.41 
  Kostelec nad Orlicí město  11.44 11.45 
  Doudleby nad Orlicí  11.50 11.51 
  Záměl  11.54 11.55 
  Potštejn  11.58 12.03 
  Sopotnice  12.07 12.07 
  Litice nad Orlicí  12.11 12.12 
  Bohousová  12.15 12.15 
  Žamberk  12.21 12.22 
  Lukavice v Čechách  12.27 12.27 
  Letohrad  12.31  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster