..: Trasa vlaku Sp 1949 - JŘ 2018 :..
Sp 1949
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Pardubice hlavní nádraží   8.37 
  Pardubice-Rosice nad Labem  8.40 8.41 
  Hradec Králové hlavní nádraží  8.55 9.05 
  Hradec Králové-Slezské Předměstí  9.10 9.11 
  Třebechovice pod Orebem  9.18 9.20 
  Týniště nad Orlicí  9.27 9.31 
  Čestice  9.37 9.37 
  Častolovice  9.40 9.41 
  Kostelec nad Orlicí město  9.44 9.45 
  Doudleby nad Orlicí  9.50 9.51 
  Záměl  9.54 9.55 
  Potštejn  9.58 9.59 
  Sopotnice  10.03 10.03 
  Litice nad Orlicí  10.07 10.08 
  Bohousová  10.11 10.11 
  Žamberk  10.17 10.18 
  Lukavice v Čechách  10.23 10.23 
  Letohrad  10.27  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster