Sp 1944 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 16.13 | ||||
Praha hlavní nádraží | 16.17 | 16.25 | |||
Praha-Vysočany | 16.32 | 16.33 | |||
Praha-Čakovice | 16.46 | 16.50 | |||
Neratovice | 17.02 | 17.03 | |||
Tišice | x | 17.06 | 17.06 | ||
Všetaty | 17.10 | 17.12 | |||
Byšice | 17.15 | 17.16 | |||
Kojovice | x | 17.20 | 17.20 | ||
Košátky | x | 17.22 | 17.22 | ||
Kropáčova Vrutice | 17.25 | 17.25 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 17.30 | 17.30 | ||
Chotětov | 17.34 | 17.36 | |||
Krnsko | x | 17.42 | 17.42 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 17.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci