Os 19406 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čelákovice | 7.37 | ||||
Čelákovice zastávka | x | 7.40 | 7.40 | ||
Lázně Toušeň | x | 7.44 | 7.44 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 7.49 | 7.49 | ||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 7.53 | 7.53 | ||
Brandýs nad Labem | 7.55 | 8.02 | |||
Polerady nad Labem | x | 8.07 | 8.07 | ||
Kostelec nad Labem | x | 8.11 | 8.11 | ||
Jiřice | x | 8.16 | 8.16 | ||
Lobkovice | x | 8.19 | 8.19 | ||
Neratovice město | 8.22 | 8.22 | |||
Neratovice | 8.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci