Sp 1918 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horka u Staré Paky | 5.10 | ||||
Levínská Olešnice | x | 5.13 | 5.13 | ||
Stará Paka | 5.20 | 5.25 | |||
Bělá u Staré Paky | x | 5.29 | 5.29 | ||
Libštát | x | 5.33 | 5.33 | ||
Košťálov | 5.35 | 5.36 | |||
Nedvězí | x | 5.40 | 5.40 | ||
Semily | 5.44 | 5.44 | |||
Železný Brod | 5.51 | 5.55 | |||
Malá Skála | 6.01 | 6.01 | |||
Turnov | 6.10 | 6.13 | |||
Sychrov | 6.20 | 6.20 | |||
Hodkovice nad Mohelkou | 6.25 | 6.27 | |||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 6.33 | 6.33 | |||
Jeřmanice | 6.41 | 6.43 | |||
Liberec | 6.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci