Sp 1913 „Cyklovlak“ | |
Řazení vlaku: 714 + Bdtax785 + Bdtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kořenov | 11.14 | ||||
Dolní Polubný | 11.22 | 11.23 | |||
Tanvald | 11.41 | 11.49 | |||
Velké Hamry město | 11.53 | 11.54 | |||
Velké Hamry | 11.55 | 11.56 | |||
Plavy | 11.58 | 11.59 | |||
Jesenný | 12.08 | 12.09 | |||
Železný Brod | 12.18 | 12.20 | |||
Malá Skála | 12.26 | 12.28 | |||
Turnov | 12.37 | 12.51 | |||
Turnov město | 12.56 | 12.57 | |||
Karlovice-Sedmihorky | 13.01 | 13.03 | |||
Hrubá Skála | 13.06 | 13.08 | |||
Borek pod Troskami | 13.11 | 13.11 | |||
Ktová | 13.13 | 13.14 | |||
Rovensko pod Troskami | 13.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci