Sp 1886 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Bubny Vltavská | 15.21 | ||||
Praha-Dejvice | 15.27 | 15.28 | |||
Praha-Veleslavín | 15.34 | 15.38 | |||
Praha-Ruzyně | 15.42 | 15.43 | |||
Hostivice | 15.48 | 15.53 | |||
Jeneč | 15.57 | 15.58 | |||
Kladno | 16.08 | 16.10 | |||
Kladno město | 16.14 | 16.14 | |||
Kladno-Ostrovec | 16.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci