Os 18807 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Loučovice | 15.12 | ||||
Čertova Stěna | x | 15.18 | 15.18 | ||
Vyšší Brod klášter | 15.23 | 15.26 | |||
Těchoraz | x | 15.29 | 15.29 | ||
Herbertov | x | 15.32 | 15.32 | ||
Rožmberk nad Vltavou | 15.35 | 15.35 | |||
Rybník | 15.46 | 15.50 | |||
Pšenice | x | 15.54 | 15.54 | ||
Bujanov | x | 15.58 | 15.58 | ||
Omlenice | 16.01 | 16.02 | |||
Kaplice | 16.09 | 16.10 | |||
Výheň | x | 16.12 | 16.12 | ||
Velešín | 16.18 | 16.18 | |||
Velešín město | x | 16.22 | 16.22 | ||
Holkov | 16.24 | 16.25 | |||
Chlumec u Českých Budějovic | x | 16.29 | 16.29 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 16.33 | 16.33 | |||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic zastávka | x | 16.37 | 16.37 | ||
Včelná | 16.40 | 16.41 | |||
České Budějovice jižní zastávka | x | 16.46 | 16.46 | ||
České Budějovice | 16.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci