Sp 1877 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 18.23 | ||||
Náchod zastávka | 18.25 | 18.26 | |||
Václavice | 18.30 | 18.31 | |||
Nové Město nad Metují | 18.36 | 18.37 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 18.45 | 18.46 | |||
Týniště nad Orlicí | 19.00 | 19.03 | |||
Choceň | 19.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci