Sp 1860 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 5.02 | ||||
Újezd u Chocně | 5.07 | 5.08 | |||
Plchůvky | 5.10 | 5.10 | |||
Čermná nad Orlicí | 5.13 | 5.14 | |||
Borohrádek | 5.18 | 5.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 5.22 | 5.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 5.27 | 5.30 | |||
Třebechovice pod Orebem | 5.37 | 5.38 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 5.45 | 5.46 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci