Os 18445 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 16.26 | ||||
Tábor-Měšice | x | 16.29 | 16.29 | ||
Smyslov | x | 16.33 | 16.33 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 16.36 | 16.36 | ||
Chýnov | 16.40 | 16.40 | |||
Pořín | x | 16.47 | 16.47 | ||
Obrataň | 16.55 | 16.55 | |||
Šimpach | x | 16.58 | 16.58 | ||
Pacov | 17.03 | 17.04 | |||
Leskovice | x | 17.12 | 17.12 | ||
Nová Cerekev | 17.16 | 17.16 | |||
Vlásenice | x | 17.21 | 17.21 | ||
Pelhřimov | 17.28 | 17.29 | |||
Rynárec | x | 17.32 | 17.32 | ||
Zajíčkov | x | 17.37 | 17.37 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 17.41 | 17.42 | |||
Nová Buková | x | 17.45 | 17.45 | ||
Hříběcí | x | 17.49 | 17.49 | ||
Horní Cerekev | 17.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci