Os 18419 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 21.09 | ||||
Tábor-Měšice | x | 21.12 | 21.12 | ||
Smyslov | x | 21.16 | 21.16 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 21.19 | 21.19 | ||
Chýnov | 21.23 | 21.27 | |||
Pořín | x | 21.34 | 21.34 | ||
Obrataň | 21.42 | 21.42 | |||
Šimpach | x | 21.45 | 21.45 | ||
Pacov | 21.50 | 21.51 | |||
Leskovice | x | 21.59 | 21.59 | ||
Nová Cerekev | 22.03 | 22.04 | |||
Vlásenice | x | 22.08 | 22.08 | ||
Pelhřimov | 22.16 | 22.30 | |||
Rynárec | x | 22.33 | 22.33 | ||
Zajíčkov | x | 22.38 | 22.38 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 22.43 | 22.43 | |||
Nová Buková | x | 22.46 | 22.46 | ||
Hříběcí | x | 22.51 | 22.51 | ||
Horní Cerekev | 22.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci