Os 18418 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Cerekev | 20.17 | ||||
Hříběcí | x | 20.20 | 20.20 | ||
Nová Buková | x | 20.25 | 20.25 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 20.28 | 20.28 | |||
Zajíčkov | x | 20.32 | 20.32 | ||
Rynárec | x | 20.36 | 20.36 | ||
Pelhřimov | 20.40 | 20.41 | |||
Vlásenice | x | 20.49 | 20.49 | ||
Nová Cerekev | 20.53 | 20.53 | |||
Leskovice | x | 20.57 | 20.57 | ||
Pacov | 21.04 | 21.05 | |||
Šimpach | x | 21.10 | 21.10 | ||
Obrataň | 21.13 | 21.13 | |||
Pořín | x | 21.20 | 21.20 | ||
Chýnov | 21.26 | 21.27 | |||
Dobronice u Chýnova | x | 21.31 | 21.31 | ||
Smyslov | x | 21.34 | 21.34 | ||
Tábor-Měšice | x | 21.38 | 21.38 | ||
Tábor | 21.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci