Os 18415 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 15.09 | ||||
Tábor-Měšice | x | 15.12 | 15.12 | ||
Smyslov | x | 15.16 | 15.16 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 15.19 | 15.19 | ||
Chýnov | 15.23 | 15.23 | |||
Pořín | x | 15.30 | 15.30 | ||
Obrataň | 15.38 | 15.38 | |||
Šimpach | x | 15.41 | 15.41 | ||
Pacov | 15.47 | 15.48 | |||
Leskovice | x | 15.56 | 15.56 | ||
Nová Cerekev | 16.00 | 16.01 | |||
Vlásenice | x | 16.05 | 16.05 | ||
Pelhřimov | 16.13 | 16.25 | |||
Rynárec | x | 16.28 | 16.28 | ||
Zajíčkov | x | 16.33 | 16.33 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 16.38 | 16.39 | |||
Nová Buková | x | 16.42 | 16.42 | ||
Hříběcí | x | 16.46 | 16.46 | ||
Horní Cerekev | 16.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci