Sp 1820 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 18.24 | ||||
Trutnov-Volanov | 18.27 | 18.27 | |||
Pilníkov | 18.34 | 18.34 | |||
Chotěvice | 18.39 | 18.39 | |||
Hostinné | 18.43 | 18.43 | |||
Hostinné město | 18.45 | 18.46 | |||
Kunčice nad Labem | 18.54 | 18.55 | |||
Horní Branná | 18.58 | 18.59 | |||
Martinice v Krkonoších | 19.04 | 19.05 | |||
Roztoky u Jilemnice | 19.12 | 19.12 | |||
Tample | x | 19.15 | 19.15 | ||
Bělá u Staré Paky zastávka | x | 19.18 | 19.18 | ||
Stará Paka | 19.23 | 19.30 | |||
Nová Paka město | 19.33 | 19.34 | |||
Nová Paka | 19.36 | 19.36 | |||
Lázně Bělohrad | 19.47 | 19.47 | |||
Ostroměř | 19.56 | 19.59 | |||
Ohnišťany | 20.04 | 20.04 | |||
Smidary | 20.08 | 20.09 | |||
Nový Bydžov | 20.14 | 20.16 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 20.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci