Sp 1799 | |
Řazení vlaku: 714 + Bdtx766 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.37 | ||||
Děčín východ | 9.40 | 9.41 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 9.50 | 9.51 | |||
Česká Kamenice | 10.04 | 10.05 | |||
Mlýny | 10.13 | 10.13 | |||
Kytlice | 10.17 | 10.17 | |||
Jedlová | 10.24 | 10.26 | |||
Chřibská | 10.32 | 10.33 | |||
Rybniště | 10.38 | 10.39 | |||
Krásná Lípa město | 10.42 | 10.43 | |||
Krásná Lípa | 10.46 | 10.47 | |||
Zahrady u Rumburka | 10.51 | 10.52 | |||
Panský | 10.57 | 10.58 | |||
Brtníky | 11.03 | 11.03 | |||
Mikulášovice horní nádraží | 11.09 | 11.10 | |||
Mikulášovice střed | 11.14 | 11.15 | |||
Mikulášovice dolní nádraží | 11.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci