Os 17915 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 17.10 | ||||
Řepice | x | 17.15 | 17.15 | ||
Domanice | x | 17.19 | 17.19 | ||
Radomyšl zastávka | x | 17.22 | 17.22 | ||
Radomyšl | 17.24 | 17.25 | |||
Velká Turná | x | 17.29 | 17.29 | ||
Rojice | x | 17.31 | 17.31 | ||
Sedlice město | x | 17.37 | 17.37 | ||
Sedlice | 17.39 | 17.40 | |||
Mačkov | x | 17.46 | 17.46 | ||
Blatná | 17.52 | 18.00 | |||
Bezdědovice | x | 18.02 | 18.02 | ||
Závišín | x | 18.07 | 18.07 | ||
Bělčice | 18.13 | 18.14 | |||
Slavětín u Březnice | x | 18.18 | 18.18 | ||
Hudčice | x | 18.22 | 18.22 | ||
Březnice | 18.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci