Sp 1769 | |
Řazení vlaku: 814 + 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 20.02 | ||||
Broumov-Olivětín | x | 20.07 | 20.07 | ||
Hynčice | x | 20.12 | 20.12 | ||
Ruprechtice | x | 20.14 | 20.14 | ||
Meziměstí | 20.17 | 20.20 | |||
Teplice nad Metují | 20.29 | 20.30 | |||
Česká Metuje | x | 20.36 | 20.36 | ||
Žďár nad Metují | x | 20.39 | 20.39 | ||
Police nad Metují | 20.43 | 20.44 | |||
Hronov zastávka | x | 20.47 | 20.47 | ||
Hronov | 20.49 | 20.50 | |||
Velké Poříčí | x | 20.52 | 20.52 | ||
Náchod | 20.59 | 21.03 | |||
Náchod zastávka | 21.05 | 21.06 | |||
Václavice | 21.11 | 21.13 | |||
Starkoč | 21.17 | 21.22 | |||
Česká Skalice | 21.28 | 21.28 | |||
Rychnovek | x | 21.35 | 21.35 | ||
Jaroměř | 21.41 | 21.42 | |||
Černožice | x | 21.47 | 21.47 | ||
Smiřice | 21.49 | 21.50 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 22.01 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci