Os 17545 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 8.21 | ||||
Spáňov | x | 8.28 | 8.28 | ||
Kout na Šumavě | 8.32 | 8.32 | |||
Starec | x | 8.35 | 8.35 | ||
Kdyně | 8.38 | 8.39 | |||
Chodská Lhota | x | 8.43 | 8.43 | ||
Dobříkov na Šumavě | 8.46 | 8.47 | |||
Loučim | x | 8.50 | 8.50 | ||
Pocinovice | 8.54 | 8.55 | |||
Úborsko | x | 8.59 | 8.59 | ||
Dubová Lhota | x | 9.01 | 9.01 | ||
Janovice nad Úhlavou | 9.05 | 9.06 | |||
Bezděkov u Klatov | x | 9.10 | 9.10 | ||
Klatovy | 9.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci