Sp 1740 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 6.42 | ||||
Václavice | 6.46 | 6.48 | |||
Náchod zastávka | 6.52 | 6.52 | |||
Náchod | 6.55 | 7.01 | |||
Velké Poříčí | x | 7.07 | 7.07 | ||
Hronov | 7.09 | 7.10 | |||
Police nad Metují | 7.16 | 7.17 | |||
Žďár nad Metují | x | 7.20 | 7.20 | ||
Teplice nad Metují | 7.29 | 7.30 | |||
Meziměstí | 7.39 | 7.42 | |||
Ruprechtice | x | 7.45 | 7.45 | ||
Hynčice | x | 7.47 | 7.47 | ||
Broumov-Olivětín | x | 7.52 | 7.52 | ||
Broumov | 7.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci