Sp 1737 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 21.28 | ||||
Slavkov u Brna | 21.52 | 21.54 | |||
Bučovice | 22.02 | 22.03 | |||
Nesovice | 22.09 | 22.10 | |||
Nemotice | 22.17 | 22.18 | |||
Kyjov | 22.31 | 22.32 | |||
Kyjov zastávka | 22.35 | 22.35 | |||
Vlkoš | 22.40 | 22.40 | |||
Vracov | 22.44 | 22.45 | |||
Bzenec | 22.48 | 22.49 | |||
Veselí nad Moravou | 22.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci