Sp 1725 „Kyjovka“ | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 11.28 | ||||
Slavkov u Brna | 11.52 | 11.54 | |||
Bučovice | 12.02 | 12.03 | |||
Nesovice | 12.09 | 12.10 | |||
Nemotice | 12.17 | 12.18 | |||
Kyjov | 12.31 | 12.32 | |||
Kyjov zastávka | 12.35 | 12.35 | |||
Vracov | 12.44 | 12.44 | |||
Bzenec | 12.48 | 12.49 | |||
Veselí nad Moravou | 12.58 | 13.02 | |||
Uherský Ostroh | 13.06 | 13.07 | |||
Ostrožská Nová Ves | 13.11 | 13.12 | |||
Kunovice zastávka | 13.16 | 13.16 | |||
Uherské Hradiště | 13.20 | 13.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci