Sp 1721 „Litava“ | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.35 | ||||
Slavkov u Brna | 7.58 | 7.59 | |||
Bučovice | 8.07 | 8.08 | |||
Nesovice | 8.14 | 8.15 | |||
Kyjov | 8.34 | 8.35 | |||
Vracov | 8.45 | 8.45 | |||
Bzenec | 8.49 | 8.50 | |||
Veselí nad Moravou | 8.59 | 9.03 | |||
Uherský Ostroh | 9.07 | 9.08 | |||
Ostrožská Nová Ves | 9.12 | 9.13 | |||
Kunovice zastávka | 9.17 | 9.17 | |||
Uherské Hradiště | 9.21 | 9.22 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 9.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci