Os 17207 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Aš město | 16.40 | ||||
Aš | 16.44 | 16.47 | |||
Hazlov | 16.56 | 16.58 | |||
Vojtanov obec | x | 17.01 | 17.01 | ||
Františkovy Lázně | 17.10 | 17.12 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 17.13 | 17.13 | ||
Cheb | 17.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci