Os 17205 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Aš město | 6.46 | ||||
Aš | 6.49 | 6.50 | |||
Hazlov | 6.59 | 7.00 | |||
Vojtanov obec | x | 7.04 | 7.04 | ||
Františkovy Lázně | 7.13 | 7.14 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 7.15 | 7.15 | ||
Cheb | 7.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci