Sp 1718 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 14.02 | ||||
Jablůnka | 14.07 | 14.08 | |||
Bystřička | 14.12 | 14.13 | |||
Brňov | 14.16 | 14.16 | |||
Valašské Meziříčí | 14.21 | 14.24 | |||
Lhotka nad Bečvou | 14.28 | 14.28 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 14.33 | 14.33 | |||
Milotice nad Bečvou | 14.36 | 14.36 | |||
Špičky | 14.38 | 14.38 | |||
Černotín | 14.41 | 14.42 | |||
Teplice nad Bečvou | 14.44 | 14.45 | |||
Hranice na Moravě město | 14.47 | 14.48 | |||
Hranice na Moravě | 14.54 | 14.58 | |||
Lipník nad Bečvou | 15.06 | 15.07 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 15.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci