Sp 1715 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bd264 + Bdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 15.31 | ||||
Ruda nad Moravou | 15.46 | 15.47 | |||
Hanušovice | 15.59 | 16.02 | |||
Jindřichov na Moravě | 16.10 | 16.11 | |||
Branná | 16.20 | 16.27 | |||
Ostružná | 16.36 | 16.37 | |||
Ramzová | 16.42 | 16.43 | |||
Horní Lipová | 16.52 | 16.53 | |||
Lipová Lázně | 17.00 | 17.10 | |||
Jeseník | 17.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci