Sp 1712 „Alois Nebel“ | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bdtee276 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 7.01 | ||||
Lipová Lázně zastávka | 7.03 | 7.04 | |||
Lipová Lázně | 7.07 | 7.08 | |||
Horní Lipová | 7.14 | 7.15 | |||
Ramzová | 7.24 | 7.25 | |||
Ostružná | 7.28 | 7.29 | |||
Branná | 7.37 | 7.38 | |||
Nové Losiny | 7.43 | 7.43 | |||
Jindřichov na Moravě | 7.47 | 7.48 | |||
Potůčník | 7.52 | 7.53 | |||
Hanušovice | 7.58 | 8.00 | |||
Ruda nad Moravou | 8.09 | 8.10 | |||
Zábřeh na Moravě | 8.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci