Sp 1695 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + AB349 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary | 5.58 | ||||
Dalovice | 6.01 | 6.01 | |||
Hájek | 6.06 | 6.06 | |||
Ostrov nad Ohří | 6.13 | 6.13 | |||
Vojkovice nad Ohří | 6.19 | 6.19 | |||
Stráž nad Ohří | 6.25 | 6.25 | |||
Boč | 6.29 | 6.29 | |||
Perštejn | 6.33 | 6.33 | |||
Kotvina | 6.37 | 6.38 | |||
Klášterec nad Ohří | 6.42 | 6.43 | |||
Kadaň-Prunéřov | 6.48 | 6.49 | |||
Chomutov | 6.58 | 7.02 | |||
Odb Chomutov město | 7.05 | 7.05 | |||
Jirkov zastávka | 7.08 | 7.09 | |||
Most | 7.20 | 7.21 | |||
Bílina | 7.31 | 7.32 | |||
Duchcov | 7.38 | 7.39 | |||
Teplice v Čechách | 7.47 | 7.49 | |||
Ústí nad Labem západ | 8.05 | 8.05 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci