Os 16942 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 19.10 | ||||
Řetenice | 19.12 | 19.13 | |||
Oldřichov u Duchcova | 19.16 | 19.17 | |||
Háj u Duchcova | x | 19.22 | 19.22 | ||
Osek | 19.24 | 19.25 | |||
Lom u Mostu | x | 19.31 | 19.31 | ||
Louka u Litvínova | 19.36 | 19.37 | |||
Litvínov | 19.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci