Os 16930 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 7.10 | ||||
Řetenice | 7.12 | 7.13 | |||
Oldřichov u Duchcova | 7.16 | 7.17 | |||
Háj u Duchcova | x | 7.22 | 7.22 | ||
Osek | 7.24 | 7.25 | |||
Lom u Mostu | x | 7.31 | 7.31 | ||
Louka u Litvínova | 7.36 | 7.37 | |||
Litvínov | 7.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci