Sp 1683 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žatec | 20.01 | ||||
Měcholupy | 20.11 | 20.12 | |||
Želeč | x | 20.17 | 20.17 | ||
Deštnice | x | 20.24 | 20.24 | ||
Milostín | x | 20.30 | 20.30 | ||
Mutějovice zastávka | x | 20.34 | 20.34 | ||
Krupá | 20.37 | 20.38 | |||
Lužná u Rakovníka | 20.43 | 20.47 | |||
Rakovník | 20.58 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci