Os 16753 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bečov nad Teplou | 20.02 | ||||
Otročín | 20.14 | 20.16 | |||
Poseč | x | 20.21 | 20.21 | ||
Toužim | 20.29 | 20.31 | |||
Luhov | x | 20.36 | 20.36 | ||
Smilov | x | 20.40 | 20.40 | ||
Štědrá | 20.48 | 20.48 | |||
Borek u Žlutic | x | 20.54 | 20.54 | ||
Žlutice | 20.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci