Sp 1664 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 814 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Krnov | 15.04 | ||||
Město Albrechtice | 15.16 | 15.17 | |||
Třemešná ve Slezsku | 15.22 | 15.23 | |||
Jindřichov ve Slezsku | 15.30 | 15.34 | |||
Głuchołazy | 15.53 | 16.00 | |||
Mikulovice | 16.14 | 16.15 | |||
Hradec-Nová Ves | x | 16.20 | 16.20 | ||
Písečná | 16.23 | 16.24 | |||
Česká Ves bazén | x | 16.30 | 16.30 | ||
Jeseník | 16.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci