Os 16531 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úpořiny | 15.57 | ||||
Velvěty | x | 16.00 | 16.00 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 16.02 | 16.02 | ||
Brozánky | x | 16.05 | 16.05 | ||
Řehlovice | 16.07 | 16.07 | |||
Stadice | x | 16.09 | 16.09 | ||
Koštov | x | 16.12 | 16.12 | ||
Ústí nad Labem západ | 16.20 | 16.20 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci