Os 16514 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 14.28 | ||||
Ústí nad Labem západ | 14.30 | 14.30 | |||
Trmice | 14.35 | 14.35 | |||
Koštov | x | 14.39 | 14.39 | ||
Stadice | x | 14.43 | 14.43 | ||
Řehlovice | 14.45 | 14.45 | |||
Brozánky | x | 14.47 | 14.47 | ||
Rtyně nad Bílinou | x | 14.49 | 14.49 | ||
Velvěty | x | 14.51 | 14.51 | ||
Úpořiny | 14.54 | 14.55 | |||
Lbín | x | 14.57 | 14.57 | ||
Ohníč | 15.02 | 15.02 | |||
Hostomice nad Bílinou | x | 15.05 | 15.05 | ||
Světec | 15.07 | 15.07 | |||
Bílina-Chudeřice | x | 15.09 | 15.09 | ||
Bílina | 15.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci