Sp 1611 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 12.15 | ||||
Štítina | 12.22 | 12.23 | |||
Háj ve Slezsku | 12.28 | 12.28 | |||
Ostrava-Svinov | 12.38 | 12.47 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 12.53 | 12.54 | |||
Ostrava-Stodolní | 12.57 | 12.58 | |||
Ostrava střed | 13.00 | 13.01 | |||
Ostrava-Kunčice | 13.07 | 13.08 | |||
Havířov | 13.17 | 13.18 | |||
Havířov střed | 13.20 | 13.20 | |||
Havířov-Suchá | 13.22 | 13.22 | |||
Horní Suchá | 13.25 | 13.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13.28 | 13.29 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 13.36 | 13.36 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci