Os 15972 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 19.21 | ||||
Dolík | x | 19.27 | 19.27 | ||
Petrkov | x | 19.29 | 19.29 | ||
Lípa | 19.33 | 19.35 | |||
Radňov | x | 19.39 | 19.39 | ||
Herálec | 19.45 | 19.46 | |||
Slavníč | x | 19.49 | 19.49 | ||
Kamenice u Humpolce | x | 19.52 | 19.52 | ||
Plačkov | x | 19.56 | 19.56 | ||
Humpolec | 20.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci