Os 15879 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 19.50 | ||||
Ahr Třebestovice | x | 19.54 | 19.54 | ||
Sadská | 19.57 | 19.57 | |||
Hořátev | x | 20.02 | 20.02 | ||
Nymburk město | 20.06 | 20.07 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 20.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci