Os 15872 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.20 | ||||
Nymburk město | 14.23 | 14.24 | |||
Hořátev | x | 14.29 | 14.29 | ||
Sadská | 14.34 | 14.34 | |||
Ahr Třebestovice | x | 14.37 | 14.37 | ||
Poříčany | 14.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci