Os 15826 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 20.37 | ||||
Staré Místo u Jičína | x | 20.40 | 20.40 | ||
Nemyčeves | x | 20.43 | 20.43 | ||
Jičíněves | x | 20.47 | 20.47 | ||
Žitětín | x | 20.49 | 20.49 | ||
Bartoušov zastávka | x | 20.51 | 20.51 | ||
Pševes | x | 20.53 | 20.53 | ||
Kopidlno | 20.57 | 20.57 | |||
Mlýnec | x | 21.01 | 21.01 | ||
Rožďalovice | 21.06 | 21.06 | |||
Ledečky | x | 21.09 | 21.09 | ||
Křinec | 21.14 | 21.15 | |||
Oskořínek | x | 21.20 | 21.20 | ||
Jíkev | x | 21.23 | 21.23 | ||
Veleliby | 21.28 | 21.29 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 21.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci