Os 15816 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 14.37 | ||||
Staré Místo u Jičína | x | 14.41 | 14.41 | ||
Nemyčeves | x | 14.44 | 14.44 | ||
Jičíněves | x | 14.48 | 14.48 | ||
Žitětín | x | 14.51 | 14.51 | ||
Bartoušov zastávka | x | 14.53 | 14.53 | ||
Pševes | x | 14.56 | 14.56 | ||
Kopidlno | 15.00 | 15.06 | |||
Mlýnec | x | 15.10 | 15.10 | ||
Rožďalovice | 15.15 | 15.16 | |||
Ledečky | x | 15.18 | 15.18 | ||
Křinec | 15.24 | 15.32 | |||
Oskořínek | x | 15.38 | 15.38 | ||
Jíkev | x | 15.42 | 15.42 | ||
Veleliby | 15.46 | 15.47 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 15.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci