Os 15753 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 6.25 | ||||
Trutnov střed | 6.28 | 6.29 | |||
Trutnov zastávka | x | 6.31 | 6.31 | ||
Lhota u Trutnova | x | 6.35 | 6.35 | ||
Petříkovice | x | 6.39 | 6.39 | ||
Chvaleč | 6.43 | 6.44 | |||
Radvanice | 6.49 | 6.50 | |||
Janovice u Trutnova | 6.57 | 6.59 | |||
Hodkovice u Trutnova | x | 7.02 | 7.02 | ||
Horní Adršpach | x | 7.06 | 7.06 | ||
Adršpach | 7.11 | 7.13 | |||
Teplice nad Metují skály | x | 7.18 | 7.18 | ||
Teplice nad Metují město | x | 7.22 | 7.22 | ||
Teplice nad Metují | 7.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci