Os 15605 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 9.09 | ||||
Veleliby | 9.13 | 9.13 | |||
Jíkev | x | 9.17 | 9.17 | ||
Oskořínek | x | 9.20 | 9.20 | ||
Křinec | 9.27 | 9.28 | |||
Svídnice | x | 9.33 | 9.33 | ||
Dymokury | x | 9.36 | 9.36 | ||
Činěves | x | 9.40 | 9.40 | ||
Městec Králové | 9.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci