Os 15015 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 15.32 | ||||
Litomyšl zastávka | x | 15.35 | 15.35 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 15.39 | 15.39 | ||
Tržek | x | 15.42 | 15.42 | ||
Řídký | x | 15.45 | 15.45 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 15.48 | 15.48 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 15.50 | 15.52 | |||
Hrušová | x | 15.53 | 15.53 | ||
Džbánov | x | 15.57 | 15.57 | ||
Vysoké Mýto město | 16.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci